Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bażanówka

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

160 000 zł2 725 m² 58,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Bażanówka , gmina Zarszyn, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Batalionów Chłopskich

Bażanówka,podkarpackie

132 000 zł100 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:978 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom drewniany w Bażanówce przy ul. Batalionów Chłopskich w gminie Zarszyn. Dom stoi na działce o powierzchni 978m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

49 000 zł2 698 m² 18,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 2 działki o powierzchni 2698m2 w miejscowości Bażanówka w powiecie sanockim. Są to działki rolne nr 1035 i 794 o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym, zamkniętym wybudowany według indywidualnego projektu. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:133 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Bażanówka, gmina Zarszyn. W skład nieruchomości wchodzi grunt działki o powierzchni 133 m2, zabudowany budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

50 000 zł5 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt rolny o powierzchni 5000 m2 zlokalizowany w miejscowości Bażanówka w powiecie Sanockim (gmina Zarszyn) Działka znajduje się na lekkim wzniesieniu terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

50 000 zł5 000 m² 10 zł/m²

 

 

 

Bażanówka,podkarpackie

365 000 zł70 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Nowa niższa cena Przedstawiam Państwu wyjątkową posiadłość położoną w Bażanówce, w gminie Zarszyn. Jeśli szukasz klimatycznego "domu z duszą", to to miejsce jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

35 000 zł2 700 m² 12,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Bażanówka, gmina Zarszyn. Jest to działka o powierzchni 2700 m2, której zasadnicza część jest w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

35 000 zł2 700 m² 12,96 zł/m²

 

 

 

Bażanówka,podkarpackie

35 000 zł2 700 m² 12,96 zł/m²

 

 

 

Bażanówka,podkarpackie

35 000 zł2 700 m² 12,96 zł/m²

 

 

 

Bażanówka,podkarpackie

35 000 zł2 700 m² 12,96 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij